Kancelaria Adwokacka adwokat Sebastian Drzazga

Kancelaria Adwokacka
adwokat Sebastian Drzazga

 

 ul. Rynek 1, 44-240 Żory

tel./fax 32 432 72 72
tel. kom. 662 005 262Filia w Rybniku
ul. Przemysłowa 3 pok. 217
44-203 Rybnik[email protected]

 

Kancelaria Adwokacka jest czynna:
od poniedziałku do piątku
w godz. 8:00 - 16:00


 

Praca w kancelarii

ZAUFALI NAM

Kancelaria Adwokacka prowadzi obsługę prawną kilkunastu podmiotów gospodarczych na zasadach stałego zlecenia oraz kilkudziesięciu podmiotów gospodarczych na zasadach zleceń jednorazowych.

 

 

Kancelarii zaufali m.in.:

SEA STAR APA  IP Connect 
Martex Aksel TESKO STEEL

 

Kancelarii zaufali również Klienci indywidualni m.in:

 

"Kancelaria Mecenasa Sebastiana Drzazgi pracuje bez zastrzeżeń. Jeżeli chodzi o komunikację, fachowość i rzetelność co tyczy się terminowości w odpisywaniu na pisma procesowe i wszelką korespondencję. Fachowe jest doradztwo prawne i generalnie całość. W czasie blisko dwuletniej współpracy nie wyobrażam sobie innej Kancelarii i zmiany adwokata.z całą pewnością i sumieniem mogę polecić usługi tej Kancelarii.
Aleksandra"

 

"Kancelaria, którą można polecić. Mecenas uprzejmy, szczery, świetny, niezawodny fachowiec, zawsze terminowy i solidny. Uzyskałam profesjonalną pomoc za którą bardzo dziękuję.

Aldona"

 

"Usługi prawne, które Kancelaria Adwokacka Pana Mecenasa Sebastiana Drzazgi świadczy na moją rzecz od 2009 r. są na bardzo wysokim poziomie, o czym przesądzają pomyślne dla mnie rozstrzygnięcia w sprawach sądowych. Udzielając pełnomocnictwa Panu Mecenasowi i powierzając swoje sprawy rodzinne liczyłam na pełny profesjonalizm. Przejęcie rozpoczętej i idącej w odwrotnym kierunku sprawy o separację z orzeczeniem o winie i przyznanie całkowitej władzy rodzicielskiej było wielkim wyzwaniem, a jednak zakończyło się, mimo powagi sytuacji, pełnym sukcesem. Bardzo dużym sukcesem jest zmiana na moją korzyść postanowienia sądu w sprawie o podział majątku po wniesieniu apelacji. Ceniąc sobie realne i solidne podejście do sprawy, zaangażowanie oraz skuteczność w działaniu mogłam powierzyć Panu Mecenasowi również sprawę rozwodową. Ta nieoceniona pomoc jest powodem tego, że jestem bardzo zadowolona z obsługi prawnej świadczonej przez Pana Mecenasa i jego Kancelarię.

Ewelina"

 

"Wyrażenie opinii o pracy Kancelarii mec. Sebastiana Drzazgi, dla klientki, która boryka się z wyjątkowo trudną sytuacją, jest bardzo oczywiste. Po prostu jestem bardzo zadowolona z pracy jaką Kancelaria wykonuje w mojej sprawie, więc terminowość, fachowość i solidność oceniam na 5.
Wspomnę jeszcze dwie bardzo ważne dla klienta sprawy, nie podlegające ocenie, które określają Kancelarię, a mianowicie- uczciwość i bezinteresowne zaangażowanie. Dziękując za współpracę, pozdrawiam cały zespół Kancelarii.
Barbara"

 

Dziękujemy naszym Klientom za zaufanie.

Ta witryna używa plików cookie. Korzystają…c ze strony wyrażasz zgodę™ na używanie plików cookie. Więcej...

Projekt i wykonanie: